Jdi na obsah Jdi na menu
 


Eurovize nr2

23. 5. 2008
Nevim, jestli jste koukali na Eurovision 2008. Pokud ano tak se vám to určitě strašně líbilo pokud ne, o nic jste nepřišli. Pokud jste ještě ke všemu z Čech jako já, tak jste se museli stydět za naši "skvělou" reprezentantku Terezku Kerndlovou.

Když se konal ten předvýběr na Eurovizi, tak jsem rozhodně nepočítala s tim, že by mohla postoupit zrovna ona! Ale zase je pravda, že v naší zemi je hodně sexuchtivých a nadržených jedinců,  které rajcuje pohled na vzdouvající se sukénku ;)

Jooo holt Terka ví, jak na chlapy.

Bohužel. Sledovala sem a sledovala až přišlo číslo 8, tedy Kerndlová. Říkala sem si už od začátku, že to nebude nejlepší výkon, ale tak malá nadějej tam ještě byla.

NE NEBYLA. Když začala "zpívat" myslela sem, že ohluchnu. Některý ty její skřeky se fakt nedaly a já myslela, že po ní něco hodim (jenže to bych rozbila televizi a to by nebylo dobré).

Po tomto výkonu jsem opravdu nedoufala v to, že by mohla postoupit. A tak se taky stalo nepostoupila. Ani ne díky bohu, ale bohužel, protože nás jako druhá v řadě hned za slavnými Kabáty ztrapnila úplně totálně. Dovolim si říct, že byla ještě horší než Kabáti, a to je u mě už co říct!!!!

No prostě, už tam radši nikoho z ČR neposílejte. Je to fakt čim dál horší!!!


 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář