Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdy nám to teda jede?

31. 7. 2007

Psal se den nevim jakej.. S kámoškou sme se rozhodly, že pojedem ke kámošce.. a teď pozor: vlakem.

Vlak. Bože to je věc. Koupily jsme si teda lístek. Dobrý jede nám to v 16:51 .. tak si tak sedíme na tom peróně a Markéta najednou říká hele už je 56 a já no dyť jo a vona ale je 56!!! a já doprdele. HM tak běžíme na jinej perón, ale žádnej vlak tady není. Markéta: Pane nevíte kde je vlak do Kryštofáku? Pán: Ten předchvílí odjel. Markéta: A nevíte, kdy jede další? Pán: v 18:51.

A DOPRDELE. Hm fajn... tak co teď :-D . Markéta volá matce, ale matka se na nás vybodla a tak sme šly hledat autobus č.33, který by měl jet pravděpodobně do Machnína nebo rovnou do Kryštofáku.

Obejdeme celou fügnerku, ale po č.33 ani stopy. Nakonec sme usoudily, že autobus s číslem 33 prostě neexistuje. Hm a  tak sme se vydali zpátky na vlakový nádraží. Já sem koupila nový lístek. No a dem si odsedět ještě hoďku a půl. Jak tam tak sedíme najednou Markéta vytáhne jízdenku a říká, že tam není čas. A já a jo. Z čehož vyplívá, že sme totální jebky, protože sme si mohly nechat tamtu jízdenku na další jízdu a nemusely sme si kupovat tu novou.

Ve vlaku. Nakonec sme teda úspěčně nastoupily do vlaku, který jel směr Česká lípa, tudíž  i přes Kryštofovo údolí. Vyjeli jsme z nádraží a po 5-ti minutách začal vlak zastavovat. Nějakej chlap tam začal kecat, že sme asi někoho přejeli, načež sem já začala: Ježiš proč to zastavuje, to nás to tady chce vyhodit na stráni, abysme to došli pěšky? ; To nám tom skočil jelen nebo co? ; Pane bože to je teda den.

Jooo bylo to hodně zajmavý.. šťastně sme dojely až do cíle... pak už to bylo v pohodě, ale na tohle asi vážně nikdy nezapomenu-nezapomeneme ;) :-*

 

Komentáře

Přehled komentářů

normálka, ne?

(V.M., 27. 9. 2007 7:37)

nevím Veruuu, že se divíš! to je přece normálka, ne? prej už ti to takhle zůstane na furt!;-)

....

(veruuu, 27. 8. 2007 17:24)

no taky si říkám :-D

...

(PaulMcicetea, 27. 8. 2007 14:17)

oh my fucking god!!! :D :D :D