Jdi na obsah Jdi na menu
 


Když se vám všechno sype na hlavu

9. 10. 2007

Je den jako každý jiný. Spousta lidí se probouzí kolem 7 hodiny a dělají věci jako každý den. V 8.00 začíná vyučování a vy jste prostě otrávený.. nuda! jednim slovem škol je NUDA!

A tak den plyne až do chvíle, kdy o přestávce začne padat zeď ze stropu. No samozřejmě je okolo děsně lidí a všichni si to fotěj a ták.  Zajmavý je, že se to stalo u ředitelny. Někteří (třeba jako já) měli nápad, že budem skákat na tom místě o patro výš a tím bude padat dole víc omítky :-D a jak bysme tam tak skákali, tak bysme se propadli a visely by nám nohy ze stropu dolů jako v JUMAJI :-) dobrá představa.. já osobně bych u toho chcípala smíchy!

No a tak sem se o přestávce zasmála aspoň tý spadlý zdi. No a čas plyne dál. Začne hodina, kde si náš profesor na občanku vylije srdíčko, aby sme tu občanku aspoň trochu brali vážně. Že to, co teď bereme nám k něčemu určitě bude! No a jak to tak nějak dokecal a začal zase říkat o Judaismu, tak nám někdo vletěl do třídy a řekl, že je evakuace školy.

V tu chvíli ste měli vidět výrazy v našich očích a vůbec v obličeji.  Byl to tak upřímný řev a úsměvy! končit o 2 a půl hoďky dřív je prostě sjupa!

No říkala sem si, že by škola mohla přes noc spadnout uplně :-D ale asi ne, to bysme pak museli chodit na Bojiště :-D a to jako fakt nechci. Místo toho nám odpadl celý další den! Je to zázrak!

Možná že ten Judaismus má něco do sebe ;)

 

Komentáře

Přehled komentářů

...

(PaulMcicetea, 12. 10. 2007 19:32)

je vidět, na co koukáš :D sem zvědavej, až bude opravdu hořet. to si tvé libido užije, co? xD

--------------

(veruuu, 12. 10. 2007 10:28)

jo byli!!! 3

...

(PaulMcicetea, 11. 10. 2007 21:23)

tam ani žádný nebyli, vy nadržený kozy xD

------

(veruuuu, 11. 10. 2007 18:06)

no jo.. na ty hasiče sem v tom příspěvku upe zapomněla :-) tak nic... no já sem si jich nevšímala... chtěla sem bejt už konečně domaa.. .takže sem utíkala :-D ze schodů a pryč od tý budovy :-D

>><<

(Maky, 10. 10. 2007 20:33)

já bych radši fotila ty hasiče :) byli aspoň trochu k světu?

....

(PaulMcicetea, 9. 10. 2007 19:30)

každý ráno se modlim, aby ta škola co nejrychleji skončila... asi se to začíná vyplácet :D