Jdi na obsah Jdi na menu
 


Keine Angst :-D

10. 1. 2010
Ne, že bych tu chtěla nějak dlouze kecat o Petrovým pozvání mně na jeho maturitní ples. To vůbec, každopádně se musí nechat, že jejich video bylo opravdu vtipný! A pojem "Petr" nabyl nových rozměrů. Je to takovej showman, možná ho začnu už trochu brát. Sice vím, že si nemáme dělat obrázek o lidech z vyprávění, ale já si ho prostě udělala.. asi to byla chyba. Předvedl, že capoieru opravdu ovládá, sice ne tak dobře, jako jeho namakanej trenér, ale jo dobře! Je dobrej! Asi ho začnu mít konečně ráda, jako švagra a ne jako kluka, co si ze mě furt dělá prdel.. nebo aspoň dělal. Já vim, že to tak nemyslí! Je hodně osobitej a určitě není zlej! Takovej trochu machr no, ale nenáděláte nic. Určitě to v životě daleko dotáhne. Toho bych se nebála!

A vůbec sme s tim otcem toho docela dost nakecali na baru. Koupil mi sex a sobě modrý flamengo :-D :-D nealkoholický :-P a tak sme kecali a kecali, já mu řekla o minulých vztazích a nynějších vztazích, bavili sme se právě i o Petrovi a Maky. Což nebyl vlastně moc dobrej nápad, protože.... víme jak to dopadne :( na jednu stranu je mi to líto, ale když kluk dělá německej gympl, má otce Němce, tak se očekává, že do Německa studovat půjde. Zase asi není tak špatnej, jenom si na něj budu muset zvyknout. Ale na hory s nim mě nikdo nikdy nepřemluví :-D aspoň zatim ne.

S tátou sme taky probrali otázku muži a peníze,  nevěrnýho Ádu, a tak. Fakt sem se zasmála! ale dál to rozvádět nebudu, každopádně, díky tati za podporu! :-* Občas si říkám, že ty rodiče k něčemu jsou! Akorát musí bejt čas a nálada si o všem promluvit. Nikdy mi nedělalo problém mluvit s tátou někde u vodnice na zahradě :) Hlavně se od něj vždycky dozvim hodně zajmavejch věcí! Je to fajn. Navíc mě příjde, že to chápe víc jak matka, což teda vůbec nechápu!

Ještě bych chtěla upozornit všechny velbloudy, co se pokouší šukat velbloudice, aby je kdyžtak šukali na pevný zemi a ne na ledě :-D :-D (idnes pozn. red.) :-D :-D


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář