Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustřeďko

18. 3. 2007

Další z mnoha soustředění HLSB.. tentokrát v Oldřichově v hájích nebo někde tam.. Začalo to opravdu skvěle.

Zapomněla sem si baťoh ve vlaku :-/ do háje! ale nebojte, zase mi přijel zpátky.

Zkoušek mraky, přezkoušení naštěstí žádný, ale za to umim úplně skvěle Preludio, což se cení :) Air už je horší. Zkuste si zpívat skoro celou skladbu na na G malym! mě osobně to vyčerpává tak moc, že mi dochází hlas.

Myslim, že žádný soustřeďko by se neobešlo bez kluků. Ty sou prostě hustý ;)

Díky nim, ale spíš díky Eki mi "spousta" lidí začalo říkat paní Kučerová.. proč zrovna já? s touto přezdívkou nemam vůbec nic společeného! David není žádnej můj kluk a vůbec VŮBEC se mi nelíbí!! Vzniklo to tak, že sme se bavily s Markétkou o tom, s kterym klukem ze Severáku by to stálo za to a ona říkala, že s žádnym (pak teda změnila názor) no a já sem řekla "až na Davida" a ty mršky to ještě ke všemu nahrály na mobil a pouštěly si to.. Takže proto paní Kučerová.

Jinak se tam toho stalo/nestalo hodně :) to je na dlouhý vyprávění.. a vůbec byste takový věci neměli vědět.. to je soukromé (tenhle celej web je soukromej, ale sou věci, kerý nemusíte vědět).. ty co tam semnou byly na pokoji se asi ptaj co tim myslim... hmm.... radši nic :) " no a pak by se tady stáhly takový zídky a jely bysme-> a kam?" omg... sem asi debilní! Doufám, že sem nezačala předčasně senilnět!

No prostě soustředění se povedlo. Naše "scénka"- Severák u Yamahy, taky dobrý :) ale na kluky to prostě nemělo, holky :) Sou prostě kreativnější.

Jo a ještě... Cum fueris felix que sunt adversa caveto cave, cum fueris felix cavetoooooo ("ale my tam máme osminovou a voni to tady všichni držej")

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář