Jdi na obsah Jdi na menu
 


Události minulého týdne

16. 4. 2007

hello

na nějaký příspěvky poslední dobou není čas... takže buďte rádi, že vůbec něco píšu.

Asi shrnu celej minulej tejden... myslim, že se každej den něco stalo ;)

pondělí- jaj tak zrovna u tohohle dne si toho zrovna moc nepamatuju... jo vlastně byly prázdniny velikonoční. Btw: Nenášim Velikonoce! Je to trapnej svátek! (nic proti věřícím, ale tento svátek nenávidim).

úterý- no tak to už se bohužel šlo do školy, takže pekelná nuda... ovšem jako vždy... byl jazzovej koncert v zuš... ehm k tomu to tématu se raději nebudu vyjadřovat! Radši nevědět a já bych to vůbec celý vrátila, pac tenhle den byl děsnej! Díky takovej malejm nedosatkům. Ale já za nic nemůžu.. jo a prosím osoby, který na mě tak blbě civěj, tak ať už to nedělaj.... je to dost.......... no mě to znervózňuje!

středa- ráno do školy a pak nuda nuda nuda. Pak sem šla na basu do zuš, kde sem potkala Jirku S. no comment.. (viz Jazz). Pak sem potkala blbě civějící lidi z orchestru a skončila sem v severáku. Nakonec jsem odkráčela domů... co v zuš? jenom na mě každej blbě čumí a já nevim proč :D (ha ha ha fakt to nevíš?)

čtvrtek- ráno do školy a pak nuda nuda nuda nuda nuda nuda. Myslim, že nám přišly CERMATy. Ale to už možná bylo ve středu. No nic prostě přišly.. můj výkon byl opravdu obdivuhodný :D 50%,62%,82%... no comment. jo pak sem zase byla v zuš.. (to už je fakt trapný)... místo toho abych hrála na guitar sem hrála celou hodinu na basu, ale jinak v klidu.

pátek- škola a bla bla bla myly sme s markétou a álou okna ve škole... ty jo.. to si na to nemůžou najmou firmu? jako... sem od toho měla vopatlaný ruce... jo jinak ty kresby byly ještě z dob, když sme chodili do 6.třídy... takže si dokážete představit, jak to bylo zaschlý (ty barvy) a jak dobře se to mylo. Jinak nic zajímavého na tomto dnu opravdu nebylo.

sobota- at home yepee. No byla sem ve městě, na obědě, na kole... no hustý. Víte bydlim u cyklotezky, a tak sem si vyrazila se ségrou na kolo... skvělé potkali sme mnoho lidí - kámoše ségry, martininy rodiče na zahradě, zástupkyni ze školy, třídní z 5. třídy nakonec, když jsem prohlásila, že jestli potkám ještě někoho koho znám, tak to vobracim a jedu domů, tak sem uviděla B.Černý dceru na kolečkovejch bruslích... říkám si no doprdele co to je?! No nic pokračovaly sme dál pak sme to celý objely zeshora a vrátily sme se znovu na cykl. a za přechodem směrem od Slovanu honili policajti nějakýho kluka... dobrá akce... takže sme viděly, jak ho zajali :D no skvělý a celý den sem zakončila tim, že sem se osypala nejspíš po jídle, ale nejspíš taky po nějakym květu (sem alergik, pro ty, co nevěděj ;) no co víc si přát

neděle- Severákovskej jarní koncert... jo dobrý ReBelcanto skvělý jejich Ievian Polka byla skvělá a dvojnásobnej bugatti step taky docela ušel.... obdivuhodně sem zazpívala celou Fantazii bez chyby v němčině.... no a nakonec sem byla úplně vycucaná..

co dodat? prostě tejden jako sviň no... nuda a zároveň docela zábava ... v některých situacích ;)

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář