Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zima jako za polárním kruhem

18. 1. 2008
Ach jo... vypadl nám zase ten podělanej kotel! Už asi po stopadesáty..
Takže ráno vstanu a je zima... ale to je ještě docela snesitelná zima. Přídu ze školy a zima mi není, protože sem zahřátá z venku..  no dalo by se říct, že sem se teda pěkně šoupala, protože sem se nemohla hejbat :-D příšerný tělocvik.. no jako bolel mě hrudník, lýtka, záda, ruce, žebra, prostě hrůza.. druhý den sem ráno vstala a fakt sem se nemohla skoro hejbat, ale nejlepší bylo, že sem šla večer spát a ani sem se nemohla otočit v posteli! děsný!!
NO ale zpět k tý zimě.
Pak jak sem přišla z tý školy... doma zima jako v márnici. Tak si říkám, no skvělý. Takže pak večer netekla teplá, byla stále zima jako v márnici a matka našla polínka :-D takže sme zatopili v kamnech... jenže problém byl, že kamna sou v kuchyni. Teplo tedy bylo jenom v kuchyni a nikde jinde.
No prostě nádhera. 14°C je hodně? ani omylem! možná venku když svítí slunce tak jo, ale lampičkou si vážně topit nebudu... to snad ani nejde!
Nikomu tohle nepřeju! Sedět celej den zabalená v dece a stejně je mi zima, je úděsný! Nevěříte? no tak si vypněte kotel!
 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář