Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cermaty

1. 2. 2007

Někdy(pořád) si říkám: proč to sem ty příspěvky vůbec píšu, když si je nikdo nečte. Třeba čte, ale jak to mam vědět, když mi tam nikdo nepíše komentáře? mám je tedy zrušit ? NIKDY! mám své zásady (-->viz příspěvek minulý) a tohle jedna z dalších zásad ;)

No. Bezpochyby víte, že existuje něco jako testy Cermat. O tom se v poslední době mluvilo docela dost.

Heh. Dneska byl ten den. První matika, pak čeština a nakonec všeobecný. NO mazec. Musím říct, že matika se mi povedla úplně nejvíc. Ze všech těch testů jsem udělala nejvíc úloh. Max. byl 15 úloh na 60 minut. To zvládne i debil, debil!!! Sem debil. Nezvládla jsem to. Můžu si za to sama já vim, ale jak sem mohla vědět, že je tam ještě jedna strana?? Moje nešikovnost! doprdele! 6 bodů v prdeli! ach jo! při nejlepšim budu mít 48% .. na debila to není špatný :)

Ten kdo se těmito testy nezatěžoval o nich asi ani neslyšel.

Já osobně sem o nich slýchávala ve škole každej den. Ať už od učitelů nebo mezi hovorem s kámošema. "Těšíš se na cermat?" NE. "Bojíš se cermatů?" JO

Nejsou to moje odpovědi, protože já sem se jich vlastně skoro vůbec nebála... nebyl to žádnej stres, prostě test- papír, kerej pěkně smrděl. Nevypadal jako recyklovaný, ale smrděl strašně!!

Slovo závěrem: 1.2.07 se dá asi těžko zapomenout, ať už si myslíte co chcete, tohle je neobyčejný den. Jak řekla moje kámoška ála (viz předminulý příspěvek :) žádný odkazy) : De nám o budoucnost. S tímto rozhodně souhlasím!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

uhhhhh

(veru, 26. 2. 2007 19:21)

mě přeběhl mráz po zádech, když sem to psala!

uhhhhh

(veru, 26. 2. 2007 19:20)

uuuuuh

(pazout, 26. 2. 2007 18:52)

pri cetbe tohoto clanku mi prebehnul mraz po zadech

.......

(veru, 5. 2. 2007 19:32)

ly, matika bude táák slabá.. závidim z čj 100%

....

(Ly :)), 4. 2. 2007 22:27)

Slečno, tak vy jste psala cermaty :))? WoW :)) Ještě že jsem tím už prošla, celkem jsem tento rok lidi litovala :) Jinak abych se pochlubila s výsledky, kterých jsem tenkrát dosáhla... ČJ 100%, M tuším 92% (nebo 82:D?) a Všeobecné 84% :)) Co ty :D?