Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nic není dokonalé

8. 1. 2010
Stala se mi taková... no dejme tomu příjemná věc. V jistých ohledech to mělo výhody. Už podruhý za tento týden se mi posral hard disk, prostě sem něco stáhla do PC, to něco byl asi zavířený, a tak mi to vymazalo antivir, přestal fungovat net a touch pad. Pro závislého člověka na internetu je to trochu problém, ale v životě sem netušila, že to vezmu takhle v klidu.

No ... začátek byl velmi krušný, protože jsem se strašně naštvala, když mi nešel vyšroubovat šroubek :-D chápete?! jenom magor by ve 22 hodin šrouboval harddisk ven! Jenže, ta závislost byla fakt asi velká, a já se snažila ho dostat ven za každou cenu!

Nakonec jsem teda zavolala tátovi, protože už sem si nevěděla rady :)  Ten mi sice poradil, ale zároveň mě ještě víc rozčílil, takže už sem byla fakt vzteklá :-D Asi po hodině šroubování se konečně černá krytka otevřela za pomoci kuchyňského nože :-D Ano, opravdu jsem použila i násilí :-D a taky hodně sprostých slov!

Fakt sem měla stochutí ten komp rozmlátit a vyhodit ho někam daleko! Nakonec jsem se ale uklidnila a šla vesele chatovat s přáteli na mobil :-D JENŽE druhej den mi přestal jít na mobilu facebook! Nevim proč, prostě nešel. Nakonec sem to nějak opravila a všechno v pohodě.

No a dneska nastal ten krásný den, pro člověka závislého na internetu! ANO ANO ANO ANO ANO!!!!!!!!! Tatínek mi přijel a všechno hezky udělal.. Doufám, moji milí virové, že už se toto nebude nikdy opakovat!

Dokonce jsem si řekla, že půjdu do knihovny si půjčit nějakou knížku, abych se nenudila, což se nestalo. Kartu už mam hodně dlouhou dobu prošlou a nevim, jestli se mi chce ji zrovna teď obnovovat.. Ale asi mi ani nic jinýho nezbyde. Ikdyž teď ta povinná četba není zase tak děsná. A číst by se mělo... prý to rozšiřuje slovní zásobu :-P Taky jsem zjistila, že vlastně asi nejsem takovej závislák, jak se zdálo být zezačátku! A dokonce jsem se po dlouhý době i koukala na televizi :-D :-D :-D

Na závěr bych dodala jediné... 2x stačilo, žádný do třetice všeho dobrého a zlého už doufám nikdy nebude!!! :-P

btw: stejně si za ten posranej hard disk můžu sama (no není to krásný si to přiznat?) ;)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

tv a net

(veruuu, 10. 1. 2010 13:33)

mě by to nechybělo ani jedno, kdyby televize a internet nebyly, tak mi to fakt nevadí.. obešla bych se bez toho, teda rozhodně bez televize, na kterou vůbec nekoukám.. občas večer, když dávaj chůvu nebo simpsonovi, ale jinak ne, jenže protože je internet a bez něj bych nebyla v obraze, co se kde děje, kdo s kym, co dělali a proč :-D tak by mi to chybělo! ale docela se to dalo, možná bych i měla vyznamenání ... bezvýznamné! a nebo bych jenom ležela a nic nedělala :-D což je nejpravděpodobnější! ale taky bych určitě četla!

tak to sem rád, že si přežila :-)

(Filip Arthur, 9. 1. 2010 18:45)

:D to bylo to první, co mě napadlo, když sem si přečet, že se ti rozbil počítač: jak to ta Verunka chudák přežije:D. tak to sem rád, že to bylo v pohodě. já jsem si stejný překvapení prožil, když jsem se najednou ocitl bez televize. zjistil jsem, že mi nechybí. a ten stav trvá už asi pět let:D