Jdi na obsah Jdi na menu
 


Status

20. 9. 2010
Někdo se vyžívá v počtu snědených knedlíků, já se vyžívám v psaní statusů na FB.

Nějak je mi sympatický to, když tam něco hodim a vidí to kotel lidi :D Hlavně když ten status má grády jak něco :D

Mam nutkání pořád něco psát a psát a psát a psát ikdyž to vůbec nikoho nezajmá, prostě si tim kompenzuju psaní sem.. je to jednodušší jít na fb  a vyblejt tam cokoliv (i to, co může být použito proti vám, teď už to neřešim, ale stejně si pořád dávám pozor, aby moje kecy nepůsobily moc rejpavě). Každopádně ne vždy se ubráním a stejně si rejpnu :)

Dále mě tam taky omezuje moje sázka, kterou můžu porušit až po
14. listopadu 2010.. a to je, jak dobře všichni víme, za hrozně dlouhou dobu.. ještě že je ta stáž na 3 týdny! pak už přežiju jen 14 dní a můžu si vesele užívat třeba sexu před radnicí :D :D :D ne to asi ne, dobře.. přece jenom nejsem takovej exibionista, ale budu si moc dělat s kym chci, kde chci a co chci, aniž bych se ohlížela za sebe, jestli tam náhodou nestojí nějaký můj milý spolužáček :)

Jsem sice závislá na faceBooooooku, ale mam furt soudnost a nepíšu tam uplně všechno z mýho osobního života, ikdyž bych asi moc ráda (ale sázka), akorát nevim komu bych to tam cpala, je to moje věc s kym sem nebo nejsem a nikoho nemusí zajmat kde s nim zrovna sem a co spolu děláme! A už vůbec lidi nemusej vědět, že s někym sem ve vztahu!

Navíc sem hrozně pověrčivá.... nějakym záhadnym způsobem sem si vytvořila fóbii z přidávání do vztahu - dala sem se do vztahu s Jindrou a za 2 měsíce mě podvedl, dala sem se do vztahu s Míšou a za pár měsíců sme se přestaly bavit (no... teď už se sice bavíme, ale není to, co bejvalo... nenaděláš nic, řešit to v tomto příspěvku nehodlám - vybrečim se v jinym). Dala sem se do vztahu s Tomášem a po dvou měsících to šlo do prdele. teď tam mam že sem ovdovělá a je mi dobře :D Já vim, že sem si po těch všechno případech vsugerovala nějakej kec, ale prostě.... už se nedám do vztahu.... 3 případy bohatě stačily, ikdyž to byla asi jenom náhoda..

Abych tohle všechno nějak ukončila -psát na fb ano!! ale v rámci slušnosti, vší počestnosti a ochraně soukromí :D

PS: miluju tyhle kecy, navíc to není pravda.... na slušnost vám seru a počestnost neuznávám :) ochranu soukromí toleruji a podporuji :P
Hroznej sobec ta Veru, co? :)
ale stejně se miluju!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář