Jdi na obsah Jdi na menu
 


Už nejsou

3. 1. 2010
Taaaaak. Super. Je neděle 3. 1. 2010 a já ležim v posteli :-D nic novýho. Vůbec, až se mě bude profesorka na ájinu ptát, co sem dělala o Vánocích, tak jí budu asi muset hrozně lhát, abych nevypadala jak absolutní lemra :-D To mi připomíná, že máme asi nějakej úkol, ale nějak se mi ho nechce dělat. . . stíhám před hodinou přeci :-P

Takhle proflákaný Vánoce jsem už dlouho nezažila. Ani tak moc nešlo o jídlo jako o to, že nemusim nic dělat. Což se mi docela povedlo. Ani si pořádně nepamatuju, jestli jsem dělala něco jinýho než se povalovala. Pamatuju si, že před silvestrem jsem vstala a jela s tátou na novoroční squash s dalšíma 6-ti lidma. No.. skončilo to tak, že otec dostal do oka míčkem, to nebylo zrovna vtipný, ale druhej den ta barvička.. ajajaj :-D tomu už sem se vážně smála! Dneska to zkoušel zamaskovat make-upem . . . Taky jsem se nemohla hejbat, bolelo mě celý tělo, ale tak co bych chtěla, když sem 9 dní předtim nic nedělala?!

Fakt se pokouším vzpomenout si, co jsem za ty Vánoce dělala (kromě čumění do PC, většího zevlování na Facebooku, chatování na qipu atp). Vim, že jsem byla nakupovat asi 2x a taky sem byla v čajce s míšou, honzou, račnou, márou a macanem. Ale nějaký velký činy, třeba vyjít si na Ještěd, nebo do Jizerek.. eeee. Zimní příroda není nic pro mě. Navíc je mi pak zima a nemůžu se hodiny zahřát. Jo taky sem jednou hrála s tátou SoF, ale to není vůbec záslužný, protože takovejch sprostejch slov, co tam u tý hry padalo.. noo.. nic. Takže asi opravdu budu muset lhát :-D není jiná možnost!

Teď si tak říkám, že vlastně tohle byly asi poslední proflákaný Vánoce, protože příští rok (co příští, ono už je to tenhle!!!!!!) si asi budu zpracovávat MO nebo dělat projekt. Nic moc představa vám povim!

Jasný, že chci prázdniny dál, ale už chci trochu mezi lidi.. mezi hodně lidí!! Sice to v tý škole nemám zrovna ráda, ale aspoň sem mezi lidma! Taky se těšim na orchestr až si zase trochu víc zahraju. Docela mi to chybí. Sice jsem doma přes Vánoce asi 2x hrála, ale já radši ve skupině ;) Taky doufám, že dostanem aspoň nějaký nový noty.... něco co mě bude bavit, třeba jako ABBA :)

Já hlavně doufám, že tenhle tejden nebudeme psát z toho, z čeho ani nevim, že budeme psát :) byla bych opravdu vděčná, protože za ty koule mi to fakt nestojí ;)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář