Jdi na obsah Jdi na menu
 


Who knew

28. 3. 2007

Nebudu se ani namáhat psát v angličtině, to jsem si jednu dobu užila s nejmenovanou osobou. Takže díky, nechci.

Pokud dobře chápu, tak who knew by mělo znamenat kdo ví, ale kdo ví?? když tak mě opravte, kdybych kecala!

Tenhle web je jedna velká díra, alespoň na mě to tak působí... sem všechno padá, jak mi to příde pod ruku. No nevadí mi to. Zatim v tom zmatek nemam. Čim to je? No já bych řekla, že je to mnou. Ale moc to nebudu řešit radši :).Když něco/někoho moc pitváte, tak to pak za nic nestojí, alespoň u mě to tak už několikrát bylo.

Docela by mě zajímalo, co je pro některé lidi důležité. O takových věcech sem se s nikym pořádně nebavila, možná sem se o tom nebavila nikdy, já fakt nevim. Tak jako říkat, že pro každýho je důležitý něco jinýho, to snad ani nemusim.

Co je vůbec pro mě důležitý? Důležitými věcmi pro mě jsou takový strašný debility jako třeba mít nabitou mp3, abych mohla poslouchat za pochodu do ZUŠ a jiných míst jako je poliklinika u muzea (alergici jistě pochopí), a dalších mnoho koutů města Liberce. Dále je pro mě důležité mít upravené vlasy, jenže když potřebuju vypadat kultivovaně, tak se mi to většinou nedaří. Důležitou součástí je pro mě Nivea washing gel na obličej- bez toho už prostě nemůžu žít. Ale v této době je úplně na prvnim místě střední! Je hezký mít upravený vlasy, hezky hladkej xicht a nabitou mp3 na pochůzky, jenže tohle všechno sou totální maličkosti. Ikdyž já si na ty "maličkosti" docela potrpim. Jsou to totální debility, ale pro mě jsou svym způsobem důležité.

Asi to už přestáváte chápat... nevadí

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář