Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cokoliv řeknete může být použito proti vám

7. 8. 2010
Jo, přesně takhle mi to tu příjde. Tu = internet, komunikační servery a blogy.
Vždycky se mi líbilo, že si můžu napsat co chci, kdy chci, jak chci a o kom chci a nic se nestane. Možná že mi bylo v tý době 15 a moje hlubokomyslné polemiky o životě prostě nemohly urazit nikoho :)
Teď, kdybych se fakt měla vypsat z toho, jak mě všechno sere, kdo mě všechno sere atp, tak by se polovina lidí urazila a ještě by si dovolili všechno, co sem řekla, použít proti mě, přestali se semnou bavit a nebo NEDEJBOŽE by si mě vymazali z přátel na FaceBooooooku :D a já bych měla jenom 299 přátel a to by prostě jako nešlo! No ne? :D :D
Bohužel přátele na FB mam sice spočítaný, ale pokud to jde, tak lidi mažu... co tam s nima, když je sice znám, ale jak je rok dlouhej si ani nenapíšem?!  Natož abysme se náááhodou sešli.
Někdy ale nejde jenom o počet přátel, ale spíš o to, jak jim můžu věřit, jak si rozumíme a jestli je nám fajn.
Bohužel (podruhé nebo potřetí?) o lidech, co mi na nich někdy záleželo bych tu tak ráda psala a psala a psala až by to nebylo hezký, jak bych si na nich vylejvala zlost :D
Jenže - takovou radost vám neudělám.. jak se říká - někdy je lepší držet hubu :) takže se tim pro tentokrát budu řídit a svou zlost si vyleju radši někde jinde a někomu jinýmu.. :)

Někomu, kdo mě za to, co si myslim nebude soudit!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:) . . . . .

(veruuu, 10. 8. 2010 20:14)

to jsem chtěla slyšet! :)

ok, jak myslíš...dělej si co chceš..

(Filip Arthur, 10. 8. 2010 19:31)

Kdo jiný

(veruuu, 9. 8. 2010 23:03)

V Boha nevěřím otázkou je v co teda věřim, ale to je zase téma trochu jinýho rázu a do jiný debaty. Lidí, co by mě soudili je tu .... nespočet :) proto si to nechám pro sebe .. nebo to napíšu jinam, každopádně tohle nespatří světlo internetu :) nikdy!
Všichni chtěj, abych byla šťastná.. starejte se o sebe. Přiznejme si, že na mym štěstí záleží tak 5-ti lidem a ostatní se mi to snažej namluvit, abych tomu věřila, protože se to tak dělá! Díky, ale tohle si nechte!
Celej svět je na mě tak hodnej a já sem na něj tak zlá... ježiši jak můžu bejt taková bestie?!

kdo tak jiný, že :)

(Filip Arthur, 9. 8. 2010 22:09)

já myslím, že tě tu nikdo soudit nebude. (myslím, že kromě mě sem už moc dalších lidí nechodí a já tě soudít nebudu, od toho je Bůh :).
občas sem zajdu a jsem zvědavej jestli se tu něco objeví :) takže dneska sem byl překvapen příjemně :).
mě by docela zajímalo co by sis tu vylila. mrzí mě jak se to vyvinulo. my tě máme rádi a přejeme ti abys byla štastná (což ted myslím ses).. nevím co víc k tomu říct...poslení dobou si připadam jako romeo...
ale třeba byl tvůj příspěvek o něčem uplně jiném...

každopádně jsem rád, že sem píšeš :)

měj se hezky
Filíp