Jdi na obsah Jdi na menu
 


Competition, Spain, concert, death, anger etc

16. 7. 2007

toho podtitulku si moc nevšímejte.. dostanu se k němu postupem řáků :-D

Tak konečně jsou prázdniny... yepeeee. Vůbec netušim o čem mam psát, pac mam v hlavě trochu vygumováno po těch 15-ti dnech ve smradlavym stanu.. to víte no.. i vy byste zůstali pozadu, kdybyste neměli přísun čerstvých zpráv z domova a ze zahraničí. No co byste chtěli.. Ladit E2 nebylo zase tak těžký :-D ale docela zavádějící bylo, když tam ten kecal řekl něco o tádžmahal a já nevěděla o co go.. hm..

Jak se chystáme na soutěž? teď by to možná mohlo ladit s tim podtitulem. Cvičíte cvičíte a cvičíte.. už ani nic jinýho neděláte a přemejšlíte, jaký to tam asi bude. Kdo tam bude a jak to bude probíhat. Všechno už dá se říct perfektně umíte a pak příde šok. Na koncertě celej soutěžní repertoár poserete jak nejvíc můžete. Vylezete tak o 2 tóny a pak ste nasraný z toho, že ste se tak snažili se cvičením a máte z toho hovno-  jenom blbou náladu.

Aneb jak to teda bylo? já fakt nevim... nasrání veliký.. myslela sem, že se tam asi zbláznim vzteky! A pořád sem nasraná tak trochu.. ale ne na sebe. Já vim, že za to nemůžu :-D to je těžký no.. ten repertoár je těžkej jak svině a co z toho máme? nervy!!

Aneb jak to teda bude? no tak to bych radši ani neříkala.. uvidíme zachvíli sami.

 

Komentáře

Přehled komentářů

lllll

(emko, 29. 8. 2007 20:28)

taky sme mely soutez(e) a taky sme ji posrali ale uz sem z toho vyrost...

llll

(emko, 29. 8. 2007 20:24)

ty kdybys me znala lip tak vis o cem mluvim...

nooo

(veruuu, 29. 8. 2007 16:08)

no mářo, tenhle příspěvek sem psala ještě dřív, než sme jeli do španělska.. jeli sme tam na soutěž. A jako máš 5 dní do odjezdu, máš koncert, kterej posereš asi po pátý- to už prostě nedoufáš, ale když víš, že za to nemůžeš, ale může za to Někdo jinej, tak to mě prostě nasere.. neboj už nejsem nasraná, pac sme tu soutěž vyhráli :) prostě někdy se musim vypsat z toho, co se mi stane.. jako třeba tohle ;)

lll2

(emko, 29. 8. 2007 14:32)

ty prazdniny sou taky na hovno!!!za chvily zacnou a rychle skoncej.no proste by je mohli o dva mesice prodluzit...

lll

(emko, 29. 8. 2007 14:30)

hale ser na nejaky cviceni bez se nekam probehnout a na vsechno zapomen proste vypni...ty si to moc beres...vim ze to muze byt tezky ale takhle to bude porad...si nevyberes!!!zivot stoji za hovno takhle to reknu!!!

......

(veruuu, 27. 8. 2007 17:25)

tohle asi nepochopíš ;) :-*

...

(PaulMcicetea, 27. 8. 2007 14:18)

tvý starosti bych fakt chtěl mít... :D