Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hon na Ivana

4. 1. 2010
Když jsem dneska navštívila můj oblíbený facebook, uviděla jsem Márův status o tom, že máme 4 hodiny dějepisnýho semináře tento týden. Nejen, že je to týden po Vánocích a tudíž by měl být v klidu a v pokoji, abysme se my chudáci studenti zase trochu vzpamatovali, ale taky jsem nečekala až takovýhle kejkle s rozvrhem.

Kde jsou ty časy, kdy jsem ani nevěděla, co pojem dějepisný seminář znamená?! :( No, typla bych to tak, že v prváku :-D to mi bylo ještě fajn. . . ta sladká nevědomost je krásná... horší je pak ta realita :-D každej čtvrtek poslední dvě hodiny nás společenskovědní trápí doktor. Máme ho rádi, což o to. Je s nim sranda! Ale jde spíš o to učení, kterému se moc nevěnujem :-D A on je z toho pak takovej naštvanej a sází blbý známky ;)

No a jaký je to pocit, když student společenskovědní větve zjistí, že má dvě hodiny ve středu a dvě hodiny ve čtvrtek (nepočítám hodiny dějáku normálního!)? Má chuť spáchat sebevraždu, nebo by rád uspořádal hon na Ivana, kterýho se ale nikdo nezúčastní, protože se ho všichni bojej :-D no, nebo aspoň já!

Nejlepší na tom všem je, že jsme si měli vypracovat nějakou  9MO a já se na to vysrala ... o Vánocích nepracuji :) Takže už se těšim až se mě zeptá na zámořský objevy a já budu jenom dělat jakože hodně moc přemejšlim a pak řeknu: "no nevim".

Stejně nejlepší byl Bihiho status před velkym vánočnim zkoušení:

Asi sem stratil učebnici dějáku a sešit bohužel nevedu, takže Ivane je mi to vážně líto, ale seru ti na to :)) dik
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:) ...

(veruuu, 5. 1. 2010 6:59)

tak těch dějepisů máme 6 :D super

:-D :-D :-D

(veruuu, 4. 1. 2010 22:47)

:-D no myslim, že vim, jaká je matika... a u nás to taky dělá zástupce ředitele... ;) ještě že ho nemáme na němčinu :-D ale můžu ti říct, že děják s Bacim by si nechtěl!

mohlo by být hůr...:D

(Filip Arthur, 4. 1. 2010 22:39)

chceš něco vyprávět? na střední jsme měli na matiku zástupce ředitele. to je člověk, kterej dělá rozvrh a určuje, kdo jde kam suplovat a tak. a vždycky když nám cokoli odpadlo, tak nám tam hodil matiku s ním. takže jsme měli v průměru tak 4-5 hodin matiky týdně... tak co, nemyslíš, že si ještě dopadla skvěle?:DD

......

(veruuu, 4. 1. 2010 22:30)

Jo mě se líbí, když mi to někdo pochválí :-P to není jak vzhled! Já mu říkám různě, ale to tady nemůžu říct, protože by si to mohl přečíst :-P btw: víš jaký to je mít 4 dějepisy týdně? to je jak na nějaký dějepisný škole panebože! a tenhle tejden máme 5 dějepisů... super ne? :-D

jak za starých časů :-)

(Filip Arthur, 4. 1. 2010 21:52)

tak tenhle článek mi připomněl ty z období před dvěma lety(viz můj včerejší mejl). má to takovou lehkost a je to tak vtipný:-) já to prostě miluju jak píšeš.
a taky mi něco říká, že takovou poklonu nezačneš zpochybnovat, tak jak to s oblibou děláš když někdo mluví o tvém vzhledu. Což je dost příjemný. teda doufám, že nezačneš. nee mě to fakt děsně baví to číst:-)
měli byste mu říkat Ivan Hrozný, podle toho vladaře. to by byla dobrá přezdívka pro dějepisáře, ne?:D