Jdi na obsah Jdi na menu
 


Planeta 51

17. 1. 2010
Připadám si blbě! Teda já za to nemůžu, že na Haiti bylo zemětřesení a u nás v ČR je jednou za čas "jenom" nějaká vichřice :/ Tak sem se na FB přidala ke skupině 10 Kč za Haiti. Až těch lidí bude kotel, jakože už teď je jich přes 50 tisíc, tak jim to pošlou. No tak uvidíme. Hlavně Haiti patří mezi nejchudší země světa takže když jim tam pošlete jídlo, porvou se o něj. Chtělo by to nějaký plán :-D Hlavně je nenechte, aby se kvůli jídlu povraždili.

To se mi to kecá, když žiju v zemi, která má všeho dostatek, kde se lidi hádaj kvůli blbostem. Jednou, dvakrát do roka jezdim pryč z republiky - Francie, Holandsko, Itálie kamkoliv se mi zlíbí můžu jet (pokud teda otec dá a zaplatí mi to). Kde asi byli ty děti z takový chudý země, jejichž rodiny mají 2 dolary na den, ne-li míň?! Myslim, že odpověď je jasná!

Bohužel s timhle ale nic nenadělám. I u nás jsou rodiny, které jakžtakž vyjdou se svými platy.

Nechci říct, že se mají nejlépe domorodci v Africe, ale asi na tom něco bude. Berou život tak jak příjde a navíc znají jenom tu chudobu a nevědí, že támhle někde v Americe je nějakej Bill Gates, kterej nám umožnil internet, abysme komunikovali s lidma, kteří bydlí na druhym konci světa!

Někdy si říkám, že některý věci jsou dobře tak, jak jsou. Prostě, nic se neděje bezdůvodně!

pozn. red. úprava 18. 1. 2010 - aha... tak sem se neska dočetla, že pomoc Haiti zkrz facebook asi není nejlepší nápad! lidi sou fakt hnusný.. tu skupinu jsem opustila, protože zaprvý nejsem žádnej rasista a za druhý jsem se do ní přihlásila s tím, že má někomu pomoct a je mi jedno jakou barvu pleti ty lidi mají! Bože ten svět by zasloužil proplesknout, resp. někteří lidí!

Neštěstí na Haity začali zneužívat na Facebooku čeští rasisté
zdroj: novinky.cz
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář