Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak něco napiš, ne?

11. 4. 2010
Dyť taky jo ;)
Asi už stárnu... dneska sem o sobě prohlásila, že mi táhne na 40 :-D ale byl to jenom vtip, protože mě strašně bolej svaly po těláku z pátka. Tam to taky bylo dobrý.. ještě nikdy se mi nepovedlo udělat kotrmelec přes kozu. Profesorka z toho byla taková nějaká špatná.. málem sem se zabila. Ale věřte, nebyl to úmysl... ikdyž věřím, že jsou mezi vámi tací, kteřým by to jistě udělalo dobře.. ;) no jako docela sem si to dala... bylo to takový zpomalený, ale přežila sem a doskákal sem všechno, co se po mě chtělo :-D fakt lahodný!
Ale to asi není hlavní problém :)
Nějak pomalu zjišťuju, že se všechno začíná vracet do starých dobrých kolejí. Někam k září 2009... k tomu klidnýmu období.. v tý době sem se ještě bavila se všema (nebo se oni bavili semnou?) a bylo to prostě v pohodce....
jenže tak od listopad to začalo jít trochu do prdele... promiňte mi to sprosté slovo, ale prostě.... do prdele to šlo :-D v lednu to šlo ještě do větší prdele, protože se semnou přestala bavit nejlepší kamarádka (jak jinak než kvůli klukovi :-). Navíc to není poprvý, akorát nám to tentokrát nevydrželo dva tejdny, ale skoro 3 měsíce :-D Jenže nejhorší na tom je, že mi to v jednu dobu vůbec nevadilo... Nenaděláš nic no.. Už sem ani nečekala, že bysme se zase začaly bavit... jo párkrát tam byl z mojí strany pokus, ale ona prostě nechtěla, takže toho moc na výběr nezbejvalo. Žila sem si svůj život a bylo mi tak, jak mi bylo.
Teď je nějakej duben a všechno se vrací zpět. Míša se semnou baví.. dokonce (a to sem teda vážně koukala) mi napsal i starý známý a dokonce si občas napíšu s ještě starším známým z PL :) no...krása

Ani nevim, jestli si to dělám sama, nebo čim to je, že se semnou lidi nebavěj, nebo já se nebavim s nima.. v případě Míši to bylo uplně jasný.. to se semnou přestala bavit ona! ale ti ostatní?
Asi si holt s nima nemam, co říct.. a vadí mi to? Podle toho jak to nesu "statečně" tak ne...
Některý věci je lepší neřešit - v mém případě je nejlepší neřešit vůbec nic :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář