Jdi na obsah Jdi na menu
 


To co chceme vidět

19. 1. 2007

Nechci říkat, že už  sem nebudu přidávat žádný příspěvky, to ne! jenom mě nic nenapadá, žádný téma nebo tak něco víte?

nějaký slohovky sem taky psát nebudu, toho si užiju dost ve škole... myslim takový ty příběhy a láskyplný romány.. a bla bla bla... prostě ty nasládlý sračky, kerý sou v časákách. btw: to nepíšu ve škole... zase nejsem takovej úchylák!! takový věci nesnášim!

Ale jedna věc mě poslední dobou dostává a to celkem slušně.

Zdají se vám sny? Ano? pak jste na tom stjeně jako já. Nikdy jsem si z těch smyšlenin nic nedělala a snažim se z toho ani teď nic nedělat. Bohužel trpim na velmi živý sny. To máte asi jako když vlezete do IMAXu nasadíte si brejle a čumíte na 3D film, takhle asi vypadaj moje sny. Ale dost ujetý je to, že se prostě vtělim do nějakýho člověka.. naposledy do jednoho kluka.. no a pak prožívám s nim různý debilitky (ehm hinduisti věří v převtělení, tak doufám, že to nemam z toho..)

No.. podle mě sou sny krásná věc, ale jenom ukazují to, co chceme vidět a zažít! tohle se mi poslední dobou stává docela často.

Nočními můrami netrpím, protože mam na zdi připevněn lapač snů! asi nevíte jak to vypadá, tak si to laskavě zadejte do vyhledáváče, popis tohoto předmětu je složitý. Zase se určitě najdou lidi, kerý na tydle věci nevěřej nebo říkaj, že je to trapný. Můžu vám říct, že tydle kecy mě nezajmaj! Nechci říkat, že tomu věřim, ale něco na tom asi bude.

S kámoškou (ála) si někdy sdělujeme své krásné sny. Je to děs. Je to totální změť všeho možnýho od kluků přes lanovky, sbor, letadla narážejících do vysokých domů až po... ;) až po Europeru například. Tak todle všechno bylo v jednom mym snu.

Řekněte mi, taky máte takový míchaný sny? nebo jima trpim jenom já?

 

Komentáře

Přehled komentářů

???

(emko, 31. 8. 2007 8:13)

Rekneme ze je mam jeste divnejsi nez ty.Me se za jeden sen zdaji tri.Zacnu nekde uplne jinde a "hop"a sem zase nekde jinde.Nocni mury??Ty mam taky...A nic si s toho nedelam.Jestli budu mit stesti nebo nebudu vsechno je jen velka nahoda!!!