Jdi na obsah Jdi na menu
 


Carmina? EE, je to něco víc :)

18. 2. 2008
Nevim, od minulýho roku jsem si myslela, jaký to bude.. prostě to bylo plný očekávání, plný pohledů a plný emocí (viz Praha s Teenkou).
Netušila jsem, že to může být až takový!
HK: nic.. nebyla jsem tam a asi jsem o dost přišla.. místo toho jsem šla do školy, kde se nic nedělo.... Šťépa mi pak říkala, že byl tak blízko, že si říkala škoda že tady verča není.
Ach jo tak zase nic.

Prague: Moje milé město. Chci sem jít na VŠ :-) sice bych se tu lehce ztratila, ale myslím, že bych na to za čas přišla.. kde, co, kam jezdí :-) tadam tadam, tadam tadam (metrooo)
I could see my dear friend :-) seděla sem v hledišti a dělala pí*****y tak sme na sebe koukali... teda podle Teenky na mě koukal... ale já v to moc nevěřim..
Ach jo.. končilo to velmi smutně.. alespoň pro mě! Nestačila sem ho chytit, takže sem odjížděla do Lib. unavená, naštvaná, ale zároveň i docela natěšená na další den :/ ulehla sem do postele a za 5 minut bylo ráno :-D (to je ta chvíle kdy usnete, nevíte o světě a pak se probudíte ;))

Drážďany:
Město, kde když jsem byla naposledy, tak sem si rozčísla obočí brýlemi, které do těď nosím, taky to na nich zanechalo následky..
Jinak docela pohodový den. Musela jsem to udělat. Prostě jsem za nim šla... co mi zbývalo? Hlavně to bylo moje předsevzetí! A ty by se měly dodržovat :-) taky to bylo ale z vlastního zájmu!
Bylo to velmi milé posezení asi 30 minutové? nevím, čas jsem v tu chvíli neřešila. Sice jsme si skoro vůbec nerozuměli, ale i tak to bylo fajn :-* i když si to možná neuvědomuje. btw: už vím, co je to smerfy.. u nás se tomu říká šmoula.. s bílou čepičkou a modrým xichtíkem :-) jinak štaflík a špagetka a rumcajs... já nevim jaký u nás dávají večerníčky z Polska ;) ;) ;) asi žádný.
No nic, nakonec tento meeting skončil :-) ale nebylo mi to líto, říkám si, že to není naposledy, co ho vidím. Že to už snad nebude takový jako minulý rok, že to bude fajn přátelství :-) (v něco víc se mi nechce věřit, protože to ani nejde :-P)

Koncert v pohodě:-) nasmála jsem se.. jako vždy :-) i uprostřed představení sem se smála jak blázen "feně" :-D tomu chlapovi, který zpívá jako rodící fena, jako fena, která má zácpu jako jelen v říji :-D a já nevim co ještě :-) pak už bylo poslední
ó fortuna na dalších asi 5 měsíců :/ bylo to krásný! Tuhle hudbu prostě miluju a asi nikdy nepřestanu. I když jedete na všechny tři koncerty, tak vás to nikdy neomrzí, alespoň mě ne!

ještě mam na www.youtube.com/veeeruuu   videa :-) sice to máš špatnou grafiku, ale hudba docela jde :-) to je první půlka koncertu :-) sice sem jí viděla už asi 3x ale pořád se mi tam má co líbit :-)

Hodně lidí říká, že slyšelo hrát i lepší orchestry, ale tohle je orchestr mladých lidí (15-25?) a na to, kolik jim je hrají vážně úžasně! To se opravdu jen tak nevidí.

a proto: Těším se na Tebe, těším se na Carminu a těším se na Europeru.
 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář