Jdi na obsah Jdi na menu
 


Leo

8. 11. 2007

No tak jsem po dlouhé době zavítala na jeden horoskopový server. Já to skoro vůbec nekontroluju.. ani mě to nenapadne třeba se tam jít podívat.

Metro je taky docela dobrý, to už čtu víc, protože to vždycky někdo přitáhne do školy a to prostě svádí si ten horoskop přečíst.

No ale tak snad si někdy čtete horoskop, i jen tak z legrace :-) Je teda trochu blbost číst si horoskop na rok 2007 když ten rok ani neuběhl (když si ho čtete v prosinci 2006 tak to fakt nemá smysl), ale teď když se na to koukám po tom, co ta doba uběhla- tak výsledek je více než udivující.

Dnešní horoskop- aniž bych si ho četla- upe jak vystřiženej z mýho dnešního dne. (metro se teda neska pěkně seklo)

no takže horoskop na dnešní den (možná si budete myslet, že už sem upe fanatik na PL :-D ale když ono se to pořád tak vrací :-D).

Cítíte se osamělí? A přesto nejste nikdy sami. Jen na vás dnes působí nějaké staré záležitosti, týkající se nedořešených věcí z minulosti. Vypořádejte se sami se svými vzpomínkami a nezatěžujte se jimi dál. Obáváte se něčeho špatného, možná máte strach a tím cítíte na svých zádech těžkou zátěž.

Víte, když já se s tim nedokážu nezatěžovat :-)

No a můj horoskop na rok 2007? hodně zajímavé :-) a něco z toho je až neuvěřitelné. Je to teda jenom na tu lásku, ale když tohle je prostě zvláštní :)

Obrazek

Lev - Láska

Tento rok byste měli najít dost milých osob, hlavně muži žen. Díky postavení planety Jupiteru to vypadá, že budete mít štěstí ve vazbách s cizinci a na dálku. Prožijete dost potěšení, i v rámci dárků. V únoru to vypadá na partnerské neshody, musíte slevit ve svých očekáváních. V dubnu můžete blízké citově zanedbávat, proto se dočkáte lidsky nečekaných reakcí. Srpen a září by ale mělo být plné skoro oslnivé lásky, tolerance a návratů partnerů, kteří se rozešli. Budete zářit jako slunce, vaše srdečnost potěší nejednu duši.

Tak a co vy, jaký je váš horoskop na dnešní den? ;)

 

Komentáře

Přehled komentářů

....

(veruuu, 28. 11. 2007 19:31)

co to kua meleš?

teda Veruuunko??!!

(Krokus, 26. 11. 2007 14:46)

teda Veruuu! co ty všechno neumíš? jo a nějak ti tak váznou knihy Veruuuunko"
zdraví Krokus

.......................

(veruuu, 21. 11. 2007 16:49)

tak to se vsaď že je! ve znamení zvěrokruhu je to leo! a ne lion :-) kdybych měla doma headwaye tak ti to ukážu :-*

...

(Maky, 20. 11. 2007 22:00)

anglicky je lev lion ne leo :D

PL :-D

(veruuu, 18. 11. 2007 17:39)

nee leo /líou/ jako lev :-ú ty vůbec neumíš anglicky... jo a polsko everywhere&forever :-D prostě to sou jenom náhody.. myslim.. ale zkoušim telepatii :-D

>><<

(Maky, 18. 11. 2007 13:41)

Leo? Dicaprio? :D (nadpis)

Polsko - Polák, vždy a všude..