Jdi na obsah Jdi na menu
 


Milovat=nenávidět?

20. 3. 2008
Já nevim, vezměme to tak, že se vám někdo líbí. Líbí se vám a vy s tím něco chcete udělat. Takže děláte všechno proto, aby si vás ten člověk všimnul, nebo aspoň normální lidi to tak dělaj (neschovávaj se za zelený sešity z fyziky jako já ;)
Pak to dospěje do fáze, kdy už si třeba píšete (to je ten horší příklad, bo v tom lepším se rovnou seznámíte a ne přes nějaký chatovací servery!!) no a pak dospějete do fáze č.2, kdy už jako on o vás ví a vy děláte všechno proto, aby to jako vypadalo, že pro vás není lhostejný. Jenže, co se nestane. On si toho vůbec nevšímá (nebo to tak alespoň vypadá, myslim tim "nevšímá" jako neopětuje to, co vy se mu snažíte naznačit). Takže tzn. vy se snažíte, on o vás očividně nejeví zájem a tak vzníká --> nenávidět. Nenávidíte to, jak s vámi jedná, nenávidíte ty slova, který používá při pozdravu, při odchodu nebo stejné odpovědi na všechny otázky, nenávidíte to, že všechny témata vymejšlíte vy.
To ale neznamená, že ho stále nemilujete. Milujete ho hodně, ale taky je tu ještě nenávidět a to se den o de dne stupňuje až se z nenávidět stane totální nesnesení toho člověka. V lepším případě, se mu nakonec zalíbíte a všechno je v pořádku.

Takže znamená milovat taky nenávidět?

V jistých situacích to zároveň určitě jde, třeba jako u mého příkladu..
ale jinak? myslím, že to nejde :-)
 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář