Jdi na obsah Jdi na menu
 


Silvestr?! ale to snad nee :-)

1. 1. 2008
:-) je 1.1.08 a já sedim u kompu :-) teda vlastně nesedim to sedim až teď...... nooo byla sem venku ale asi jenom na 45 minut :-P koukala sem, hulila sem, smála se, vzpomínala (tedy po mém nostalgiovala) a tak.
Přišlo mi to strašně zvláštní. Koukám na ohňostroj a vzpomněla sem si na Pawla :-) jak zvláštní :-D zaprvé: co asi právě dělá? zadruhé: jooo asi je někde na pařbě zatřetí: kdo by nebyl ;) a za čtvrté: těšim se na Carminu
Jak sem řekla :-) bylo to takové plné vzpomínek na ten už minulej rok :'( teda bohudík a možná i bohužel, že už skončil.. no nic.... prostě moje asi jediný předsevzetí tohoto roku je, že s nim hodim řeč, takže i kdybych sebevíc nechtěla a myslela si, že je to moje smrt, tak to prostě udělám a je mi jedno, že mě s tim vyfuckuje nebo tak :-) prostě a jednoduše milí Pawle :-) vím, že už si na to asi ani nepamatuješ... takovej nevinnej flirt .. na to se rychle zapomíná viď... já bohužel nezapomněla :/ je mi to líto no, že sme se potkali... vim, že by to bylo nejspíš jenom pro mě o něco lehčí ten život, ale co se dá dělat?! Jooo byl si pro mě takovej zajímavej typ člověka, u kterýho sem si řekla, páni tohle je vážně něco jinýho než to, co znám :-) ale bohužel 300km je 300km a Polsko je Polsko... takže se už asi nikdy neuvidíme, ale za zajímavý zážitek to jistě stálo :-) (ikdyž toho někdy vážně lituju).


ps: Díky, i když asi nevíš o čem teď právě zrovna mluvím.

tento příspěvek zní velice zajímavě, ale je to přesně to, co si teď myslím :-) :-*
 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář