Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zamyšlení ke konci týdne

22. 1. 2010
Ano, je to tak! Některý lidi prostě asi nemam pochopit. A je pravda, že už se o to ani nesnažim. K čemu taky? Většinou, když je u mě vidět nějaká snaha, tak vlastně ani vidět není, protože druhá strana na ni nereaguje! Proč?! Jo, tak to opravdu netušim!
Prostě někomu napíšu fakt hezkej, neurážlivej, milej mail, ve kterým se nesnažim nikoho shodit, ale vysvětlit mu, co si myslím. Dobře, tak asi nechce vědět můj super názor nebo ho semnou nesdílí, ale slušnost je odpovědět. A to v každym případě, ikdyby to mělo bejt jenom: už ti psát nebudu krávo pitomá :-D. Cokoliv by bylo lepší, než neříkat nic!
Jestli si někdo myslí, že mlčenim se něco vyřeší, tak podle mě je na dost velkym omylu! A hlavně tohle chování mě uráží! Ten člověk nejedná férově, nebo si možná ani neuvědomuje, jak se chová! Tohle už tu jednou bylo! Můj milý, hodný, polský kamarád dělal přesně to samý. Myslim, že když budete hledat, tak ten článek najdete :-D tu situaci sem nechápala stejně jako teď! A pochybuju o tom, že tohle někdy pochopim!

Já chápu, že lidi se topěj v různejch sračkách, ale řešit to útěkem kamsi... ano, možnost to je, ale podle mýho to nic neřeší! Proč se lidi vůbec v těch sračkách topěj? Můj osobní názor je ten, že nad vším strašně přemejšlej, dávaj si za vinu všechny hrůzy světa a nepřemýšlejí nad ničim jinym. Sorry, ale tohle vás zničí! Dřív nebo později skončíte někde na psychiatrii! Zblázníte se z toho. A jestli mi nevěříte, tak mi nevěřte :) mě to je jedno, jen se tu snažim říct, jak to vidim já!

Každej máme občas blbý období, ale když to období trvá pár let, tak si asi každej normálně žijící člověk řekne: hej tady fakt není něco v pořádku. Já nejsem v pořádku. Pochybuju, že když si řeknete, fajn já s tim něco začnu dělat, tak s tim opravdu něco začnete dělat. Tohle sou jenom kecy! Nikdo s tim nic neudělá jen tak, že si to prostě řekl!

Už fakt nevim, jak bych to líp řekla! To si prostě nemůžete jen tak užívat?? To to neumíte? Jestli se mi snažíte říct, že k užívání nemáte důvod, tak to je ubohost všech ubohostí, kdo chce, tak si důvod najde! Problém dnešního světa je v tom, že lidi sou líný myslet. Vidim to na sobě, ale ne z této stránky. Popravdě si to ani nedovedu představit a snad ani nechci!

Myslim, že člověk, kterýmu je to určený si to přečte a vim dokonce i jak ten článek vezme! Nic se tím, že si ho přečte nezmění. Protože to, co sem tady řekla jsou jenom slova!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář