Jdi na obsah Jdi na menu
 


Změna je život (někdy)

2. 1. 2010
Ani to netrvalo tak dlouho. Jenom jsem o tom v noci trochu přemejšlela.. Asi sem začnu znova psát. Sice mi to v ničem nepomůže a možná se i ztrapnim :-D :-D ale tak když mi to nevadilo, když sem byla mladší, tak proč by mi to mělo vadit teď, když jsem (kupodivu) starší.

Zase si tu budu psát sama pro sebe, nebo pro jednoho dva lidi, který moje příspěvky vyloženě baví.. resp. moje statusy na Facebooku. Já to říkám pořád, že sem divná, ale já se prostě vyžívám v psaní statusů. Před Vánocemi se mi povedl napsat status, který se líbil 20-ti lidem :-D což bych řekla, je docela úspěch. Sice mi to opět v ničem nepomůže, ale potěšilo mě, že umim lidi pobavit :-D :-D ten status zněl nějak takto: táta: tak napiš ježíškovi. já: ale já už mu psala. táta: že jsem nic nečetl.
Jasný, že to takhle už nevyzní.

Je pravda, že některý statusy lidi nezajmají, protože je nechápou. Kdyby mě ten status nic neřekl, tak bych ho taky nekomentovala :) :) Takže jedinej, kdo moje super, výborný, úžasný, neodolatelný a originální statusy komentuje (jsou to většinou ty, co normální člověk fakt nepochopí) - je Filip :) jak jinak :-P ikdyž teď ani moc ne, protože se rozhodl se semnou nebavit. Prej je to tak pro náš vztah kamarádský lepší. No jak myslíš Filipe, jak myslíš.
Nejsem si zcela jistá, jestli je tohle správná cesta, ale budiž. Já umim lidská rozhodnutí respektovat. Alespoň si to myslím. Akorát většinou neříkám svůj názor na ně, protože to nemá smysl. Každej si stejně dělá, co chce a na nějaký názory nebere ohled.

Mám pořád nutkání přirovnávat se k mladší Veru. Nevim proč, ale je to tak :-D trochu mě to baví, protože ten rozdíl je fakt děsnej!  Navíc to, jak píšu tyhle věci teď bych nikdy jako mladší asi nenapasala.. Ikdyž asi napsala, ale musela bych bejt psychicky hodně na dně. Takže z toho nepřímo vyplývá, že jsem se vlastně vůbec nezměnila, jenom sem klesla na dno. SUPER! Ne tak to samozřejmě není! Ale píšu na můj vkus až moc moudře. Já nechci bejt moudrá, působí to tak... snobsky :-P

Ono se to všechno časem ukáže.. moje pravá identita, kterou jsem asi ještě neobjevila a kdo ví, jestli ji někdy objevím :) třeba ne... a budu se furt plácat  od ničeho k ničemu. Je taky dost možný, že jsem se změnila díky přechodu na střední. Řekla jsem si, že už nebudu tak drzá na profesory/učitele. A navíc jsem tam skoro nikoho ani neznala. Takže mezi těmi cizími lidmi jsem se asi trochu stáhla do sebe. Ale to už sem vyprávěla několikrát. Myslím, že změna příjde až  půjdu  na VŠ, teda tu změnu očekávám někde kolem 20-21 roku života :-D :-D
Kvůli mému nynějšímu stavu odmítám všechny chlapy. Prostě nepříjde mi, že bych je k životu v něčem potřebovala :) aspoň zatím. No všechny neodmítám - vím přesně koho bych chtěla, ale toho člověka nikdy moct mít nebudu. Už jsem se s tim vyrovnala. On je vlastně ještě jeden kluk, kterýho bych chtěla, ale sere na mě. Občas mám snahu se s nim nějak bavit, ale vždycky to skončí stejně. Prostě se uprostřed rozhovoru přestaneme bavit, protože není o čem. Tohle by prostě nemělo budoucnost! (btw: tuhle větu jsem jeden čas hrozně nesnášela!)

Je to docela veselý, když se nad tim zamyslim. Mě tohle vážně nechybí, bez Nich to je prostě taky hezký. Mám svý přátele a nepotřebuju se zavazovat jedinýmu člověku, kterej odemě očekává něco, a já ani nevim co.
Vystačim si se svym milým foťákem. Mimojiné se už vážně těšim až bude hezky a já zase budu moct vyrazit do přírody fotit :) Nemám ráda zimu. Není lepší vyrazit v triku, kraťasech a converskách někam, kde jste jenom vy a nad ničim nepřemejšlet. Vlastně jenom nad tím, jestli je tahle clona vhodná nebo ne :)

Kdybych to měla shrnout, tak všechno bude a kdo si počká, ten se dočká :-P
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

.............

(veruuu, 10. 1. 2010 12:59)

No jo no, je to fajn, sice to asi neprožívám tak jako ty... já se nekoukám na svět čočkou foťáku, ale mejma očima, akorát čučim na display... což mi příde to samý :) akorát mi z toho zbyde záběr, kterej buď schválim jako dobrej a nebo jako totálně použitelnej :) baví mě fotit, hraju si si s fotkama se světlem, s barvama, ale... ;)

ještě jsem si vzpomněl...

(Filip Arthur, 9. 1. 2010 23:16)

:)vracel jsem se pro něco do tohodle článku a všiml si toho posledního odstavce o focení:-)... jen jsem chtěl říct, že tomu rozumím a naprosto souhlasím. od tý doby co fotím, jsem se do toho fakt zamiloval. je to úplně jiná činnost než všechny ostatní. když du fotit, nepotřebuju k tomu někoho jinýho (a ty víš, jak mám okolo sebe rád lidi, na kterejch mi záleží). prostě se soustředím na to co fotím a na všechno kolem se divám očima fotáku. prostě takovej super pocit, sem jen sám se svým fotákem a nikoho u toho nepotřebuju. nepřipadám si sám. a pak mám radost, když přijdu domů, kouknu na to co jsem vyfotil a mám radost, že se třeba náká fotka povedla :-)

všechno je možný!

(veruuu, 4. 1. 2010 22:16)

tohle byla jen a jen pravda... kdybych to napsala nachvál, tak bych si vymyslela nějaký kraviny no :-D

:DDD

(Filip Arthur, 4. 1. 2010 22:10)

tak musím říct, že jsem čekal lecos, nejspíš obhajobu sprostých slov jako koření jazyka a svobodného životního stylu, ale tohle vysvětlení mě teda nenapadlo :DD

:-D promiň

(veruuu, 4. 1. 2010 21:50)

já to psala na mobilu... T9 takže se omlouvám, ale mělo tam bejt napsat :-D mě se líběj oboje tvoje jména a příjmení :-D

božee :D

(Filip Arthur, 4. 1. 2010 21:46)

nasrat něco smysluplného!!..božínku no to je mi vyjadřování :D sodoma komora!

a můžeš si vybrat co je jméno a co příjmení ;-)

:) ...

(veruuu, 4. 1. 2010 16:18)

já vím.. Občas když se mi chce, tak umím nasrat i něco smysluplného :P jinak dobrý jméno a příjmení :D

blabla

(Filip Arthur, 3. 1. 2010 21:03)

aneb "Nic není nemožné, nemožné trvá jen o něco déle:-)"

ty poslední věty jsou stejně nejlepší. ješta ta, že člověk by se neměl ohlížet příliš zpět, jinak se zapomene otočit zpátky dopředu:-)